Profil společnosti

Dnes a denně slýcháme a čteme v médiích ambiciózní výzvy od ekologických aktivistů, politiků a vědců, ke změně v chování lidstva, s cílem zastavení poškozování klimatu, životního prostředí a záchrany planety. Vznikají ambiciózní projekty, typu Green Deal, které předpokládají spoustu technických, ekonomických, sociálních a politických rozhodnutí, spolupráci napříč státy a vyžadují obrovské investice.

My jsme toho názoru, že každý z nás může začít s jakoukoliv drobností a aktivitou, která je prospěšná přírodě a životnímu prostředí, sám u sebe.

MY JSME ZAČALI. POJĎTE SE PŘIPOJIT I VY, AŤ JSTE KDEKOLIV

Naše odpovědnost, mise a vize

MISE:    Podporujeme ekologicky udržitelné hospodaření v přírodě
VIZE:    Zachováme zdravé a čisté životní prostředí pro budoucí generace

Společnost Agroforest je od svého založení v r. 1992 spjata s regionem Nízkého Jeseníku. V souladu s našimi hlavními ekonomickými činnostmi (lesnictví a ekologické zemědělství), se současně snažíme zachovat životní prostředí v okolí Nové Pláně a Slezské Harty příštím generacím ve stavu vhodném pro plnohodnotný život v souladu s přírodou.

UDRŽITELNOST A EKOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ

V rámci hlavních ekonomických činností poskytujeme komplexní lesnické služby. Dlouhodobou tradici má školkařská činnost zaměřená na produkci kvalitních sazenic lesních hospodářských dřevin. Dále pak ekologické zemědělství, které se soustředí na chov hovězího dobytka plemene Charolais, pícninářství a včelařství, jehož produktem je kvalitní med z luk a lesů v okolí přehrady Slezská Harta.

Snažíme se učit z moudrosti našich předků, a pracujeme tak, abychom zachovali ekologicky udržitelnou, rozmanitou a silnou přírodu pro budoucí generace.

Cookies

Stránky Agroforest potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“. Více se o cookies dočtete zde.